• ZAJĘCIA DODATKOWE NIEODPŁATNE:

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

Zajęcia mają charakter indywidualny. Prowadzi je logopeda mgr Dorota Białucha-Rak. Ich celem jest usprawnienie wymowy dzieci. W formie zabawy dzieci ćwiczą swój język, mowę oraz korygują ewentualne wady wymowy.

ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM

To zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne. Prowadzi je psycholog mgr Anna Pasikowska. Służą kształtowaniu i rozwijaniu kompetencji emocjonalnych i społecznych, a więc umiejętności rozpoznawania i panowania nad emocjami, odczytywania emocji innych  i adekwatnego zachowania się w różnych sytuacjach społecznych.

ZAJĘCIA Z PEDAGOGIEM SPECJALNYM

To zajęcia prowadzone wg Szkolnego Programu Interwencyjnego Sally Goddard Blythe oparty o integrację odruchów. Prowadzi je mgr Agnieszka Janus. Celem programu jest usprawnienie umiejętności niezbędnych do efektywnego uczenia się. Jest to metoda terapeutyczna opierająca się na wzorcach ruchowych, które wykonuje prawidłowo rozwiiające się dziecko podczas pierwszego roku życia.

ZAJĘCIA Z TERAPEUTĄ PEDAGOGICZNYM

Zajęcia te prowadzi w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej mgr Bożena Biśta. Służą korygowaniu i kompensowaniu odchyleń rozwojowych i zaburzeń psychoruchowych dzieci.

RELIGIA

Na życzenie rodziców przedszkole organizuje zajęcia  religii, które odbywają się w grupie pięcio i sześciolatków dwa razy w tygodniu  po 30 minut.

ZAJĘCIA PROWADZONE W GRUPA PRZEZ NAUCZYCIELI

grupa I

zajęcia "Wielka sztuka w miniaturze" B.Biśta

od stycznia 2024 zajęcia czytania metodą Domana B. Biśta