Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grup najstarszych na Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego, które odbędzie się 18 czerwca:
- w gr V o godz. 9.30,
- w gr IV o godz. 11.00.
Bedzie to wyjątkowy momentpełen wzruszeń, wspomnień i radości, podczas którego wspólnie podsumujemy czas spędzony w przedszkolu oraz pożegnamy naszych przyszłych pierwszoklasistów.
Cieszymy się, że będa Państwo z nami w tym waznym dla dzieci dniu.